AA-PA1N90W - Samsung 90W AC Adapter for Notebook PC
Mfr Part#:
AA-PA1N90W | See more Power Adapter
Availabilty: In stock
Condition:
Refurbished
Manufacturer: Samsung
Samsung
Payment Payment Payment
Samsung AA-PA1N90W power adapter/inverter Black
90W Notebook AC Adapter
    About Samsung AA-PA1N90W, 50/60 Hz, 19 V, 90 W, 4.74 A, Black
    Samsung AA-PA1N90W. Input frequency: 50/60 Hz, Output voltage: 19 V. Capacity: 90 W, AC adapter output current: 4.74 A. Product colour: Black
    When you're working at your desk, save and recharge your notebook's battery with this 90W AC Adapter.
    Manufacturer:
    Samsung
    Stock:
    In Stock
    Features
    Input frequency
    50/60 Hz
    Output voltage
    19 V
    Power
    Capacity
    90 W
    AC adapter output current
    4.74 A
    Design
    Product colour
    Black
    Top reasons to buy AA-PA1N90W Samsung from us
    100% Low Price Guarantee
    We provide high-quality products at low wholesale prices.
    What is the lowest price of the Samsung AA-PA1N90W?
    Check more lowest price of Power Adapter and Samsung .
    Write Your Own Review
    You're reviewing: AA-PA1N90W - Samsung 90W AC Adapter for Notebook PC
    Your Rating:
    loader
    Loading...
    You submitted your review for moderation.
    Trusted by over 20,000 customers globally
    Brand Logo
    Brand Logo