AA-PA3N40W - Samsung 40-Watts Power Adapter for ATIV Smart PC Pro ATIV TAB 5,7 CHROMEBOOK
Mfr Part#:
AA-PA3N40W | See more Power Adapter
Availabilty: In stock
Condition:
Refurbished
GTIN:
Manufacturer: Samsung
Samsung
Payment Payment Payment
Samsung AA-PA3N40W power adapter/inverter Black
40W, 110-220 V, 12V, 3.33 A
  • Input voltage: 110 - 220 V Output voltage: 12 V
  • Purpose: Laptop
  • 1 pc(s)
  • Black
About Samsung AA-PA3N40W, Laptop, 110 - 220 V, 12 V, 3.33 A, XE303C12A01US, XE303C12H01US, XE500T1CA01US, XE500T1CA02US, XE500T1CA03US, XE500T1CA04US,..., Black
Samsung AA-PA3N40W. Purpose: Laptop, Input voltage: 110 - 220 V, Output voltage: 12 V. Product colour: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)
Manufacturer:
Samsung
Stock:
In Stock
Features
Purpose
Laptop
Input voltage
110 - 220 V
Output voltage
12 V
Output current
3.33 A