871685-B21 - HPE 2.10GHz 9.60GT/s UPI 11MB L3 Cache Intel Xeon Silver 4110 8-Core Processor for DL360 Gen10
Refurbished
GTIN:
icon
Manufacturer: HPE
HPE
Payment Payment Payment
HPE Intel Xeon Silver 4110 processor 2.1 GHz 11 MB L3
Intel Xeon Silver 4110, 11M Cache, 2.1 GHz, 85 W TDP, FCLGA3647
  • Intel Xeon Silver 4110 2.1 GHz
  • 11 MB L3 LGA 3647 (Socket P)
  • Processor cores: 8 14 nm 64-bit 85 W
  • Maximum internal memory supported by processor: 768 GB DDR4-SDRAM
About HPE Intel Xeon Silver 4110, Intel Xeon Silver, LGA 3647 (Socket P), 14 nm, 2.1 GHz, 64-bit, 1st Generation Intel® Xeon® Scalable
Options, accessories, services and support for all your HP and Compaq products.
Customer Questions
No Questions
Write Your Own Review
You're reviewing: 871685-B21 - HPE 2.10GHz 9.60GT/s UPI 11MB L3 Cache Intel Xeon Silver 4110 8-Core Processor for DL360 Gen10
Your Rating:
loader
Loading...
You submitted your review for moderation.
Trusted by over 20,000 customers globally
Brand Logo
Brand Logo