BX80546KG2800FP - Intel Xeon 2.8GHz 2MB L2 Cache 800MHz FSB Socket 604-Pin Micro-FCPGA 90NM Processor
Availabilty: In stock
Refurbished
PAYMENT
Intel BX80546KG2800FA processor 2.8 GHz 2 MB L2 Box
64-bit Intel® Xeon® Processor 2.80E GHz, 2M Cache, 800 MHz FSB
- Intel® Xeon® 2.8 GHz
- 2 MB L2 Socket 604 (mPGA604)
- Processor cores: 1 90 nm 64-bit 110 W